kbs

O kancelarii

Kancelaria Krześniak Budzyński Stec Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. k. powstała w oparciu o doświadczenie zawodowe adwokata Tomasza Krześniaka, adwokata Piotra Budzyńskiego i radcy prawnego Pawła Steca oraz współpracującego z nimi zespołu.

Nasz zespól posiada doświadczenie w świadczeniu usług prawnych zarówno dla osób fizycznych, jaki i dużych podmiotów gospodarczych. Główną specjalizacją naszej kancelarii jest doradztwo w zakresie prawa handlowego, prawa zamówień publicznych, prawa własności intelektualnej prawa karnego, prawa podatkowego. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie z każdej dziedziny prawa.

Najważniejszą kwestią skutecznej reprezentacji interesów naszego Klienta jest indywidualne podejście do jego spraw, dlatego też, nie tylko doradzamy, ale również staramy się jak korzystniej rozwiązać problemy prawne naszych Klientów. Poszukujemy jak najkorzystniejszych rozwiązań, zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym. Temu też służy nasze doświadczenie połączone ze znajomością technik negocjacji, zasad ekonomii czy języków obcych.

kontakt z nami

(22) 487-83-46

Krześniak Budzyński Stec
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. k.
Al. Jana Pawła II 70/14
00 – 175 Warszawa

tel. (22) 487-83-46
fax.: (22) 250-23-32

Facebook
Top